Новости Крыма - крымская служба новостей

Проект Новости Крыма, логотип ©
$/RUB 75.1
воздух +11
море +9

Жизнь Крыма

Де отримати гроші до зарплати на вигідних умовах

понедельник, 19.10.2015 11:19

Якщо склалась така ситуація, що до зарплати не вистачає деякої суми, можна звернуться до банку за позикою. Правда, деякі установи вимагають від клиентів багато справок, а також застави, поруки чи внесення першого взносу. Але є сервіс, де отримати гроші до зарплати можна усього за 15 хвилин. Для цього навіть не потрібно выходить з дому.

Достатньо відвідати сайт кредитної компанії Moneyveo, і просто на сторінках інтернет-ресурсу заповнити форму для отримання кредиту.

Як оформити швидкий займЗробити це досить просто. У спеціальну форму потрібно ввести реальні дані:

- стать;

- ПІБ;

- дату народження;

- номер мобільного телефону;

- діючу (існуючу) адресу електронної пошти;

- пароль;

- підтвердження з смс.

Важливо, щоб всі введені дані були реальними і написаними без помилок. Це істотно підвищує шанс на отримання позикових коштів. Номер телефону та адреса електронної пошти необхідні для того, щоб мати можливість контролювати роботу з системою. При повторному зверненні в «Манівео» заповнювати форму з особистими даними не буде потрібно.

Скільки можна проситиКомпанія Moneyveo готова видати онлайн-кредит навіть у тому випадку, якщо клієнт звернувся вперше, у нього погана кредитна історія і немає довідки про доходи. Первинна сума позики становить до 2000 гривень. Якщо позичальник не порушує умови угоди, при повторному його зверненні в кредитну організацію він вже зможе запросити до 8000 гривень. Процентна ставка не залежить від суми. Це означає, що нарахування за відсотками однакові як для мінімального, так і максимального розміру позики.

Як повертати кредит
Повернення коштів теж не представляє складнощів. Робити перерахування можна кількома способами:

• переводити зі своєї карти;

• робити банківський переказ готівкових коштів;

• погашати заборгованість через термінал.

За користування різними варіантами повернення грошей компанія Moneyveo комісій не стягує (оплату за послуги може вимагати тільки банк, який проводить операцію).

Що необхідно для отримання позикиГроші позичальник отримує на карту будь-якого банку, що надає послуги на території України. Важливо, щоб кредитка була активною. Зарахування коштів відбувається миттєво. Доступні вони відразу, після отримання. Але іноді банк, на чию карту надходять фінанси, може зробити їх доступними до користування протягом 1-2 годин.

Користуватися сервісом «Манівео» зручно, безпечно і вигідно.

Коронавирус в Крыму
В Крыму все стабильно: 238 новых заражений за сутки

В Крыму все стабильно: 238 новых заражений за сутки

За 22 января на территории Республики Крым зарегистрировано 238 случаев коронавирусной инфекции, в том числе 12 случаев с бессимптомным течением заболевания.

Коронавирус в Крыму
Названа повышающая риск заражения коронавирусом болезнь пищевода

Названа повышающая риск заражения коронавирусом болезнь пищевода

Проблемы в верхних отделах желудочного-кишечного тракта (ЖКТ) повышают уязвимость перед коронавирусной инфекцией, выяснили ученые из Медицинской школы Вашингтонского университета в Сент-Луисе.

Власть
«И это в лучшем случае»: ВМФ России опустился до уровня Южной Кореи

«И это в лучшем случае»: ВМФ России опустился до уровня Южной Кореи

В настоящее время, если ориентироваться не на списочный состав, а «на то, что реально можно бросить в бой, очевидно — по наличным исправным и боеспособным надводным кораблям» Военно-морской флот (ВМФ) России «опустился до уровня примерно Южной Кореи», пишет газета «Военно-промышленный курьер».

Власть
«Перегнули палку»: в России уже хотят легализовать гостиницы в частных домах

«Перегнули палку»: в России уже хотят легализовать гостиницы в частных домах

Минсельхоз поддержал предложение Госдумы легализовать отели, расположенные в частных домах в сельской местности.

Поиск в новостях Крыма

© 2021 - 2003 Новости Крыма, крымская служба новостей

Новости Крыма - являются независимым сетевым изданием. Сайт существует с 2003-го года и все это время в режиме онлайн освещает события, происходящие в Крыму. Главный девиз проекта «Новости Крыма» - «мы сообщаем только факты - выводы вы делаете сами».

Словосочетание «Новости Крыма» является зарегистрированной торговой маркой. Все права защищены. Перепечатка материалов разрешена только при условии прямой гиперссылки (https://news.allcrimea.net) на Новости Крыма.

© Проект КРЫМ.онлайн

Обратная связь

О проекте | Политика конфидициальности

Полный сборник правовой информации